Про компанію

У сучасних реаліях бізнесу маркувальне обладнання може стати певною проблемою. Незважаючи на те, що в цій галузі представлено найрізноманітніше маркувальне обладнання, іноді для потреб виробництва можуть знадобитися «нестандартні» рішення.

Дрібносимвольні маркіратори досить добре відомі на ринку, але що якщо вам потрібен великий або дуже великий шрифт? Саме в таких ситуаціях вам потрібно буде купити маркіратор Бентсай з розміром шрифту до 10 см, який використовує чотири незалежні головки для друку на робочій поверхні.

Наші пропозиції

Якщо вам потрібний промисловий маркіратор, наша компанія завжди готова прийти на допомогу, запропонувавши кілька затребуваних різновидів пристроїв для маркування та друку на упаковці та продукції.

Продуктивний маркиратор у Києві може знадобитися для потреб не лише великого, а й малого чи середнього бізнесу. Коли перед вами стоїть завдання позбавитися штампів та дешевих наклейок і перейти до напівавтоматизації або повної автоматизації маркування з недорогим рішенням, наша продукція буде оптимальним вибором.

Ми пропонуємо оптимальні бюджетні рішення та індивідуальний підхід до проблем кожного замовника, починаючи від стандартного однорядкового маркування і закінчуючи багаторядковим або великозвільним маркуванням.

Наша компанія є офіційним представником бренду Bentsai в Україні. У нас ви завжди можете замовити промислові маркіратори з будь-якої поверхні з розміром шрифтів маркування від 1 мм до 100 мм.

Чому саме Bentsai

Торгова марка Bentsai з'явилася відносно недавно - у 2018 році, проте за невеликий відрізок часу встигла зайняти лідируючі позиції в галузі завдяки інноваційним розробкам та потужному фінансуванню.

На початку 2019 року було запущено проект з можливістю маркування 25,4 мм ручним маркиратором. Пристрій мав успіх у споживачів, тому компанія презентувала маркіратор з можливостями ручного маркіратора заввишки 100 мм. Такого у світі для друку не було.

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь