Співробітництво

Якщо вам потрібен недорогий та продуктивний маркіратор в Україні, наша компанія завжди відкрита до співпраці. Ми пропонуємо вашій увазі затребувані моделі бюджетних маркіраторів із замінним картриджем, швидковисихаючим чорнилом та можливістю маркування в 25.4 мм на будь-якій поверхні.

Також доступні крупносимвольні дешеві маркіратори на основі чотирьох картриджів по 25,4 мм для друку заввишки до 100 мм. Вартість на маркіратори і обладнання, що датує, нижче ринкових - ми торгуємо продукцією бренду Bentsai, який тільки вийшов на ринок, але вже став одним з лідерів у своїй галузі.

Кожен маркіратор комплектується картриджем із можливістю багаторазової заправки. Ми орієнтовані на запити та потреби кожного клієнта, тому завжди готові обговорити різні варіанти оплати. Гарантія на обладнання, що пропонується, становить 12 місяців.

 

Чому саме ми

Від вас потрібно зробити всього один дзвінок по телефону, після чого з вами зв'яжуться наші представники, дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять вас, проконсультують і підберуть ідеальне рішення. Ми є офіційними представниками виробника Bentsai в Україні.

Наші фахівці є професіоналами у своїй галузі, допомагаючи встановити, налаштувати та впровадити у ваші виробничі лінії маркуюче та датуюче обладнання високої якості, надійності та довговічності.

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь