Bentsai – нове ім'я в сегменті маркіраторів

Якщо ви шукаєте маркує або датує обладнання недорого, продукція компанії Zhuhai Bentsai Printing Technology може стати чудовим варіантом та оптимальним вибором. Торгова марка з'явилася на ринку відносно недавно, представивши у 2018 році перший ручний маркіратор із висотою шрифту до 25,4 мм.

Новинка була зустрінута зі схваленням, так як компанія Bentsai використовувала власні напрацювання та передові технології виробництва, фокусуючись на якості, зручності для користувача, надійності, практичності та довговічності пропонованого обладнання для маркування та датування.

Фахівці Bentsai розробили унікальну технологію інтегральної схеми друкуючої головки TIJ з термопеною, а також персоналізували програмне забезпечення обладнання, покращивши параметри безпеки принтера.

Сьогодні бренд залишається вірним своїм традиціям, пропонуючи оригінальні інтегровані рішення для струминного друку та системи друкарського обладнання із правом інтелектуальної власності. Це високотехнологічне підприємство, що поєднує незалежні дослідження та розробки, виробництво, продаж та обслуговування.

Чому ваш вибір – маркіратори Бентсай

Збираючись дрібносимвольний або крупносимвольний маркиратор купити для свого виробництва, необхідно вибирати з безлічі пропозицій на ринку. Серед інших конкурентів компанія Bentsai відрізняється неабиякою підходу та асортиментом пропонованої продукції за найдоступнішими цінами.

Bentsai маркіратор, купити який ми пропонуємо, це високотехнологічне обладнання, яке випускає один із лідерів галузі. Компанія володіє сильним науково-дослідним потенціалом, постійно впроваджує та впроваджує передові технології в країні та за кордоном.

Фахівці Bentsai співпрацюють з Чженчжоуським університетом, Чжухайською філією Пекінського технологічного інституту та іншими університетами в галузі виробництва, освіти та досліджень, що дозволило досягти певних технологічних проривів у галузі.

Ручний маркатор Bentsai – це інновації та практичність у використанні завдяки серйозному підходу бренду до захисту інтелектуальної власності. Всі напрацювання та винаходи компанії у виробництві продукції захищені патентами міжнародного зразка, кількість яких перевищує кілька десятків.

Де купити

Ми пропонуємо вашій увазі унікальну та оригінальну продукцію – ручний маркиратор, купити Україна який може кожен відвідувач нашого сайту. На фірмовий Bentsai краплеструменевий маркіратор ціна більш ніж доступна в порівнянні з найближчими аналогами, причому якість цієї продукції, її надійність і довговічність не поступаються найвідомішим брендам.

Популярне

Продукція

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь