Каталог професійних маркіраторів Bentsai

Збираючись краплеструминний маркиратор купити для потреб свого виробництва, доводиться багато часу витрачати на пошук відповідного за всіма параметрами обладнання. Необхідно враховувати безліч факторів, серед яких:

 • швидкість друку;
 • розмір шрифту;
 • тип поверхні (рівна, крива);
 • матеріал поверхні (скло, дерево, метал, пластик тощо).


Вам може знадобитися апарат для маркування продуктів , якщо ви зайняті в харчовій галузі, або обладнання для маркування продукції просто неба, якщо підприємство виробляє металопрокат або зайняте у сфері деревообробки.

Дуже важливо правильно підібрати апарат для маркування товару , який підійде для конкретних умов експлуатації та реалій виробничих процесів. Це може бути як стаціонарне, так і ручне обладнання для нанесення даних.


Як вибрати

Серед безлічі варіантів маркувального обладнання краплеструминні принтери займають особливе місце. Технологія струменевого друку стала досконалою, завдяки зусиллям таких виробників, як компанія Bentsai.


Промисловий краплеструминний маркіратор , який можна вибрати та придбати в нашому каталозі, це сучасне обладнання для нанесення шрифту будь-якого типу та розміру на найскладніші поверхні. Його можна інтегрувати як у існуючі конвеєрні лінії, так і використовувати вручну для маркування на негабаритні вироби, наприклад.


Капеструйні принтери для маркування продукції мають ряд істотних переваг у порівнянні з іншими типами маркіраторів. До переваг обладнання відносять:

 • висока швидкість друку;
 • можливість вибору стилю та розміру шрифту;
 • швидка підготовка до друку;
 • простота керування;
 • зберігання у пам'яті десятків шаблонів друку;
 • чіткість та розбірливість тексту;
 • універсальність (можна друкувати на будь-яких матеріалах поверхні);
 • низька собівартість друку;
 • широкий асортимент додаткового обладнання (акумулятори, стійки, напрямні рамки тощо).


Ви можете підібрати струминний маркиратор для використання в будь-якій галузі виробництва. Вони потрібні в харчовій, медичній, фармакологічній промисловості. Використовуються для маркування металопрокату, лісу, упаковок, будівельного обладнання та важкої техніки.

Компактний краплеструминний ручний маркіратор зручний у використанні, його можна взяти з собою на будь-яку виробничу ділянку, швидко підготувати до роботи та виконати необхідне маркування.


Де купити

Якщо вам необхідно вибрати і купити маркіратор каплеструйний , фахівці нашого інтернет магазину завжди готові прийти на допомогу. Ми пропонуємо продукцію відомого бренду Bentsai, яка чудово зарекомендувала себе на ринку.


Промислове маркувальне обладнання торгової марки Бентсай – це універсальні, багатофункціональні, надійні та довговічні пристрої, за допомогою яких ви спростите та прискорите виробничі та логістичні процеси.


Підібрати обладнання для промислового маркування завжди готові допомогти фахівці нашого сайту. Вони дадуть відповідь на будь-які питання замовників, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором відповідного обладнання з урахуванням сфери та особливостей майбутнього використання.

Навіть якщо ваше підприємство не належить до великого бізнесу, вам рано чи пізно знадобиться швидкісний універсальний датер або маркіратор. Перш за все, він може знадобитися тоді, коли ви захочете перейти від незручних штампів та наклейок на товарі та упаковці до більш сучасних та якісних варіантів донесення інформації до споживача.


Автоматизація процесів маркування в такому випадку досягається правильним підбором відповідного маркіратора Bentsai. Широкий вибір подібної продукції представлений у цьому розділі нашого сайту. Впровадження подібного обладнання у ваші виробничі та логістичні процеси стане вигідним та грамотним вкладенням коштів.


Наша компанія пропонує недорогі та оптимальні рішення, пропонуючи індивідуальний підхід, максимальний асортимент, професійні консультації для кожного клієнта. В наявності як найдешевші однорядкові маркіратори, так і сучасне обладнання для великознімного друку.

Популярне

Продукція

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь