Bentsai - маркіратор, який може багато чого

Обладнання для маркування товарів є необхідним і обов'язковим як у стадії виробничих процесів, і під час продажу продукції. Основною проблемою для покупця залишається вибір відповідного для конкретних умов експлуатації пристрою, який забезпечить друк та маркування необхідної якості та розміру шрифту.


Китайська компанія Bentsai – це новий гравець на ринку маркіраторів, який сьогодні успішно завойовує свою нішу, пропонуючи доступні та функціональні пристрої для датування та маркування на поверхнях будь-якої складності та типу матеріалу.


Якщо ви шукаєте надійний апарат для маркування або датування, якщо не готові переплачувати за популярність бренду, але при цьому бажаєте отримати якісний та довговічний друк, продукція компанії Zhuhai Bentsai Printing Technology може стати чудовим варіантом та оптимальним вибором.

Трохи історії


Бренд Bentsai з'явився на ринку відносно недавно, його продукція була представлена ​​вперше у 2018 році. Це був ручний краплеструминний принтер -маркіратор з висотою шрифту до 25,4 мм швидкою підготовкою до роботи та дешевими витратними матеріалами.

Новинка отримала позитивні відгуки покупців, а також схвалення критиків. Багато в чому це стало можливим через особливий підхід компанії: Bentsai використовувала власні напрацювання та передові технології виробництва, фокусуючись на таких акцентах, як:

  • якість;
  • зручність для користувача;
  • надійність;
  • продуктивність;
  • практичність та довговічність пропонованого обладнання для маркування та датування.


Фахівці Bentsai розробили унікальну технологію інтегральної схеми друкуючої головки TIJ з термопеною, а також персоналізували програмне забезпечення обладнання, покращивши параметри безпеки принтера.


Сьогодні бренд залишається вірним своїм традиціям, пропонуючи оригінальне маркувальне обладнання для струминного друку та системи друкарського обладнання із правом інтелектуальної власності. Це високотехнологічне підприємство, що поєднує незалежні дослідження та розробки, виробництво, продаж та обслуговування.


Чому вам варто купити маркіратор краплеструменевий Bentsai

Кожному, хто збирається придбати для потреб свого виробництва маркувальне обладнання (дрібносимвольний або крупносимвольний маркіратор), доведеться вибирати з безлічі пропозицій на ринку. Серед інших конкурентів компанія Bentsai відрізняється неабиякою підходу та широким асортиментом пропонованої продукції за найдоступнішими цінами.

Капеструйний принтер маркіратор - це високопродуктивне та технологічне обладнання, яке виробляє один із лідерів галузі. Компанія Бентсай має сильний науково-дослідний потенціал, постійно впроваджує та впроваджує передові технології в країні та за кордоном.


Фахівці Bentsai співпрацюють з Чженчжоуським університетом, Чжухайською філією Пекінського технологічного інституту та іншими університетами в галузі виробництва, освіти та досліджень, що дозволило досягти суттєвих технологічних проривів у галузі.

Ручний краплеструменевий маркатор Bentsai – це інновації та практичність у використанні, завдяки серйозному підходу бренду до захисту інтелектуальної власності. Всі напрацювання та винаходи компанії у виробництві продукції захищені патентами міжнародного зразка, кількість яких перевищує кілька десятків.


Де купити

Маркіратор ручний ви завжди можете підібрати та купити в нашому інтернет магазині, фахівці якого дадуть відповідь на будь-які питання, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором відповідної продукції.

Вартість оригінального обладнання Bentsai більш ніж доступна порівняно з конкурентами, при цьому ви можете бути впевнені у високій якості цієї продукції, її надійності та довговічності.

Популярне

Продукція

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь