Маркіратори Bentsai

Для виробничих процесів необхідне обладнання, за допомогою якого маркується та датується продукція. Неважливо, що ви робите – харчові продукти, металопрокат або медичні препарати, законодавство вимагає обов'язкового маркування не лише окремих виробів, а й упаковки.

Маркування може відбуватися як у автоматичному, і у ручному режимі. Для збільшення мобільності операторів, швидкості обробки партій товарів рекомендується застосовувати ручний струменевий маркіратор – ефективний та практичний пристрій для нанесення чорнила на будь-які поверхні.


Відомий виробник компанія Bentsai розробила для цих цілей ручний каплеструминний принтер маркіратор - портативну модель, яка може мати різні застосування. Коли вам може знадобитися таке обладнання?


Воно затребуване як у безперервному технологічному процесі, так і в особливих ситуаціях, коли необхідно нанести маркування важкодоступні поверхні складної форми. Величезна габаритні деталі, які не можна переміщати на конвеєрі, також можуть маркуватися виключно ручним способом.

Особливості обладнання


Легкі, міцні та портативні краплеструминні маркіратори виробника Bentsai ідеально підходять для маркування продукції будь-якого типу, розміру та матеріалу. Продумана ергономічна конструкція та зручний хват дозволяє оператору легко промаркувати поверхні різної складності.


Висока надійність та захист від зовнішнього впливу дає можливість використовувати краплеструменевий маркиратор ручний як усередині приміщень на виробничих лініях, так і на відкритих складах просто неба.


Капеструйний датер при правильній експлуатації та своєчасній зміні чорнила забезпечить чіткість та якість нанесеного маркування в будь-якому необхідному положенні та напрямку на вибраній поверхні.

Чому варто вибрати обладнання для маркування Bentsai


Ручний принтер маркиратор від відомого виробника компанії Бентсай має ряд переваг, що дозволяє використовувати його як обладнання для маркування молочної продукції , наприклад, або як ручний маркіратор по металу на відкритих складах.


До переваг використання продукції Bentsai можна віднести:

  • Простота використання.

Навіть якщо ви ніколи не мали раніше справу з ручними маркіраторами, необхідно всього кілька хвилин, щоб розібратися зі зрозумілим та дружнім інтерфейсом програмного забезпечення. Інтуїтивно зрозуміла навігація з меню на основі піктограм полегшує роботу у різних режимах маркування.

  • Гарна видимість.

Окремі моделі маркіраторів мають великий сенсорний кольоровий екран високої чіткості. Ви завжди можете вибрати або змінити режим та параметри друку кількома дотиками.

  • Економічність.

Ручний краплеструминний принтер забезпечує високу якість друку та відмінну продуктивність при мінімальному споживанні та витраті чорнила. Це особливо важливо при друкуванні у промислових обсягах, а також у ситуаціях, коли не можна зупиняти конвеєрні лінії.

  • Ергономічність.

Продумана та зручна конструкція полегшує працю оператора та знижує поріг втоми. Ергономіка маркіраторів Bentsai дозволяє працювати в безперервному режимі максимально довгий час. Це збільшує продуктивність праці та спрощує трудовитрати на маркування та датування.

  • Надійність та міцність.

Якщо необхідно забезпечити друк у складних умовах, необхідно бути впевненим у надійності маркіратора. Устаткування для маркування металу Bentsai має необхідну міцність і стійкість до впливу зовнішніх факторів, що дозволяє використовувати його в будь-яких погодних умовах.

  • Максимальна продуктивність.

Сучасні реалії вимагають від маркувального обладнання максимальної продуктивності. Все це здатні забезпечити маркіратор Bentsai з високою швидкістю друку.

  • Універсальність.

Маркіратор ручний купити рекомендується для роботи з різними типами поверхонь. Якісний друк та маркування можливе за умови дотримання умов та правил експлуатації на таких матеріалах, як сталь, алюміній, титан, пластик, дерево, скло, камінь, картон тощо.


Де купити

На ручний краплеструминний маркіратор ціна в нашому інтернет магазині завжди доступна. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що виникають у процесі вибору, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором відповідного для ваших умов, цілей і завдань маркувального обладнання.

Пропонуємо різні умови оплати, забезпечуємо оперативну доставку до будь-якого населеного пункту країни. Якщо ви шукаєте якісне, надійне, ергономічне та продуктивне ручне обладнання для маркування та датування, маркіратори Bentsai стануть відмінним вибором та вигідним вкладенням коштів.

Популярне

Продукція

Є питання? ми з радістю проконсультуємо Вас

Напишіть нам у Viber або просто зателефонуйте і отримайте відразу відповідь